Zapraszamy na szkolenia w ramach projektu "Akademia Równych Szans"

Szanowni Państwo,

Zapraszamy wszystkich pracowników dydaktycznych na najbliższe szkolenia organizowane w ramach projektu "Akademia Równych Szans". Szkolenia odbędą się w dniach 2 grudnia oraz 5 grudnia 2022.

Wierzymy, że zwiększanie świadomości w tym względzie jest konieczne.

Niepełnosprawność jest tematem, z którym każdy człowiek styka się w biegu życia. W ostatnich latach można zauważyć wiele pozytywnych zmian i dążeń, mających na celu poprawę jakości edukacji na poziomie wyższym z uwzględnieniem potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Krakowska Akademia ma swój aktywny udział w tych zmianach, a jej nieodłącznym elementem jest likwidowanie barier mentalnych, z którymi w dalszym ciągu stykają się osoby z niepełnosprawnościami. Prowadzący szkolenia mają ten atut, że należą - tak jak i odbiorcy szkolenia - do kadry dydaktycznej naszej Uczelni. Znają specyfikę Krakowskiej Akademii, jej codzienne wyzwania i problemy. Jednocześnie posiadają specjalistyczną wiedzę z zakresu prezentowanych tematów, którą mogą się podzielić z pozostałymi pracownikami dydaktycznymi.

Szczegółowe informacje o szkoleniach znajdują się w załącznikach.

prof. KAAFM dr hab. Joanna Konarska